Наразі населення України сплачує 1,44 грн за кВт/год, якщо споживає менше 250 кВт/год на місяць, та 1,68 грн за кВт/год, якщо споживає більше 250 кВт/год на місяць.
Уряд України продовжив дію пільгової ціни на електроенергію для населення ще на місяць – до кінця травня, про що повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 25 квітня.
“Уряд продовжує дію пільгової ціни на електроенергію для населення ще на місяць”, – зазначив він.
Згідно з поточними тарифами, населення сплачує 1,44 гривні за кВт/год, якщо споживає менше 250 кВт/год на місяць, та 1,68 гривень за кВт/год, якщо споживає більше 250 кВт/год на місяць.
Раніше Кабінет Міністрів встановив пільгову ціну на електроенергію для населення до 30 квітня.
Міністр енергетики Герман Галущенко висловив думку, що перегляд тарифів на електроенергію може сприяти відновленню енергетичної системи перед настанням осінньо-зимового періоду.