У той же час, Ігор Коломойський залишився кінцевим бенефіціарним власником групи компаній 1+1 media.
Бізнесмен Ігор Коломойський передав свої корпоративні права у групі компаній 1+1 media на п’ять років в управління трудовому колективу через активного генерального директора Ярослава Пахольчука. Відповідний оголошений акт був спрямований до трудового колективу 1+1 media та Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і був опублікований на веб-сайті групи в четвер, 26 жовтня.
“Я прийняв рішення передати мої корпоративні права для управління трудовому колективу через Пахольчука Ярослава Валерійовича, генерального директора ТОВ Телерадіокомпанія Студія 1+1, який діятиме в інтересах компаній на підставі повноважень, наданих трудовим колективом”, – йдеться в заяві Коломойського.
У документі зазначено, що управитель матиме право приймати рішення від імені компаній, за винятком участі в продажу або обтяженні корпоративних прав Коломойського та отриманні дивідендів.
Проте ця передача корпоративних прав не впливає на кінцевого бенефіціарного власника групи 1+1 media, і Коломойський залишає контроль над нею.
Зазначено також, що наразі Коломойський, який перебуває в СІЗО, не може виконувати свої повноваження в повному обсязі. Тому ці обов’язки були делеговані Пахольчуку, який очолює 1+1 media з 2019 року.
Нагадаємо, з початку вересня Ігор Коломойський був оголошений підозрюваним тричі. 2 вересня Шевченківський районний суд Києва затримав його на 60 днів з можливістю внесення рекордної застави, яку потім ще збільшили. Апеляційний суд підтримав це рішення.