Борис Пісторіус наголосив на пріоритетності стабільного постачання боєприпасів для Збройних сил Німеччини.
Згідно з оголошеним планом, до 2031 року Німеччина планує інвестувати понад 20 млрд євро у закупівлю боєприпасів, яких не вистачає Бундесверу. Міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, розповів про це в інтерв’ю Spiegel.
“Без належної кількості боєприпасів, найсучасніші озброєні системи стають неефективними, навіть якщо вони готові до використання на полігонах”, – зазначив міністр.
Забезпечення стабільного постачання боєприпасів Збройним силам Німеччини стає важливим завданням для уряду, особливо в зв’язку зі зростаючими викликами у геополітичній сфері. Раніше, нестача боєприпасів була поширеною проблемою, і артилеристам у тилу доводилося рідко проводити навчання з використанням бойових снарядів. Велика частина навчань зводилась до тренувальних боєприпасів. Проте, з початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну, ця проблема стала більш актуальною і отримала високий пріоритет у планах уряду.