У МЗС РФ також анонсували окреме попередження для іноземних дипломатів щодо можливих атак на українську столицю.
Росія й надалі атакуватиме Київ, називаючи ці удари «відповіддю». Про це в понеділок, 25 травня, заявила представниця МЗС РФ Марія Захарова, повідомляють російські медіа.
«Удари у відповідь завдавалися і завдаватимуться по Києву», – сказала Захарова.
Вона також повідомила, що російське зовнішньополітичне відомство готує спеціальну заяву для закордонного дипломатичного корпусу. У ній Москва планує викласти попередження, пов’язані з майбутніми ударами по українській столиці.