Головна » Єрмак вийшов із СІЗО після внесення застави

Єрмак вийшов із СІЗО після внесення застави

Єрмак вийшов із СІЗО після внесення застави

Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак залишив слідчий ізолятор після того, як за нього внесли заставу в розмірі 140 мільйонів гривень.

Про це повідомило Суспільне з посиланням на свого кореспондента.

Під час виходу із СІЗО Єрмак коротко поспілкувався з журналістами. Він заявив, що не знає, хто саме перерахував за нього заставу.

За даними слідства, Єрмака підозрюють у легалізації коштів, отриманих незаконним шляхом. Провадження пов’язане з будівництвом резиденції «Династія» у Київській області.

Після внесення застави він перебуватиме не в СІЗО, однак справа проти нього триває.