Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак залишив слідчий ізолятор після того, як за нього внесли заставу в розмірі 140 мільйонів гривень.
Про це повідомило Суспільне з посиланням на свого кореспондента.
Під час виходу із СІЗО Єрмак коротко поспілкувався з журналістами. Він заявив, що не знає, хто саме перерахував за нього заставу.
За даними слідства, Єрмака підозрюють у легалізації коштів, отриманих незаконним шляхом. Провадження пов’язане з будівництвом резиденції «Династія» у Київській області.
Після внесення застави він перебуватиме не в СІЗО, однак справа проти нього триває.